HAKKIMIZDA

Azad Uluslararası Grup Dünden beri Bugüne kadar !

Bugüne kadar birçok  ithalat ve ihracat işlerinde çalıştık. Ve halen büyük heyecan ve istekle işimize en iyi şekilde devam ediyoruz. Çalıştığımız firmalarla ve tüm nakliye şirketlerini memnun etmeye çalışıyoruz. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi…

Kısaca kendimizi size tanıtalım. Azad 2012′ den bugüne kadar ilerleyen bir firmadır. 

Arap firması olarak tüm dünyaya açılmayı hedefleyen, ihracat adında tüm uluslararası şirketlerde adını duyurmaya çalışmaya devam etmektedir. 

Öncelikle Libya’da kurulan Azad süpermarketimiz oldu sonradan marketimizi bayi olarak genişlettik ve büyüttük. Sonrasında Azad adında bebek kıyafeti mağazamızı açmaya karar verdik. Ayrıca orada Azad company olarak bilenen ithalat firmamızla adımızı arap ülkeride duyurmaya başladık. Her şey istediğimiz gibi ilerledikten sonra ihracat işlerine girip uluslararası çalışmayı hedefleyerek hedefimize ulaşmak amaçlı işlere koyulup gerekenleri yaptık. 

Yaklaşık 2018 den bu yana Türkiye’de Azad international group firmamızı toptan ihracat yaparak işletmekteyiz. Gıda, tekstil, elektronik eşya vb. olarak bir çok şeyin ihracatını genel olarak yapmaktayız. İşimizde temiz ve düzene çok önem veren karşımızda ki çalıştığımız firmalarla saygı çerçevesinde iş yapmak kesin kuralımızdır. Azad ailesi olarak hayalleimizi hedefleyen ve bu hedefler doğrultusunda işine özgüvenli şekilde çalışmakta olacağız. 

Bugün ihracat yapmaya başlayın.

Türkiye’den ihracat için Azad

  • 0090 552 420 20 89